Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tato stránka slouží k interní klubové komunikaci.

Pište zde svoje náměty, kritiky, hodnocení, které se týkají samotného fotbalu. Tedy zápasů, treninků, hráčů, trenérů, vedení a pod.

AC Lelekovice

-------------------------------------------------------------------------------

ZAČÍNÁME SE ZIMNÍ PŘÍPRAVOU!!!!
 
Vážení fotbalisté oddílu AC Lelekovice!
Touto dobou nám – vám , končí zimní – přechodné období. Odpočali jste si od fotbalu v našem týmovém seskupení, psychicky se uvolnili od kolektivního napětí, upravili hmotnost, srovnali dluhy v životě, škole, zaměstnání atd….
Jako každá činnost i fotbal na jakékoliv úrovni vyžaduje přípravu všech aktérů. Koná se tak proto, abychom se při předváděcím programu (soutěžních utkáních) domácím divákům neměli za co stydět a naše výkony i postavení mužstva v tabulce odpovídalo tomu co hodláme předvádět a čeho chceme dosáhnout.
Předpokládám, že společnou přípravu zahájíme v neděli 1.2. 2009 v 10 hod. tréninkem venku. Dále budou pokračovat tréninky v tělocvičně v Lelekovicích každé úterý a čtvrtek od 17 do 18 hodin. Rád bych dodržel tréninkový rytmus 3jednotky týdně z čehož vyplývá, že pravidelně v sobotu nebo neděli by se jednalo o tréninky venku nebo přátelská utkání.
Do nedělního setkání zbývá 9 dnů. Není to sice mnoho, ale při dodržení následujících pokynů byste měli být dostatečně rozběháni tak, abyste byli schopni bezbolestně přijmout další tréninková zatížení.
Žádám vás všechny o individuální poctivý přístup k níže popsaným informacím.
S individuálním tréninkem začít nejlépe již dnes. V rámci tréninku základní vytrvalosti běhat nejlépe po rovině po dobu cca 30-45min. (6-9km) 6 x týdně v klidném tempu od 125 do max.150 tepů/min. pro starší hráče, 153 pro mladší a slabší a 160 pro běhavější. V tomto případě znamená nižší tepovka více, nepřetahovat se, ale chodit pravidelně (3dny – 1 volno – 2- 1vol. -3) Za těch pár dnů bychom měli mít základní vytrvalost nastartovanou .
Připomínky na mobil 777930401. Jirka Vlasák
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Příspěvky muži 2008

(Oskar, 3. 11. 2008 20:40)

Pánové, spoluhráči,
do dnešního dne zaplatili příspěvky na letošní rok tito z nás:
Barták, Žáček, Ošmera(už na jaře), Vlasák J.,Šmarda (02.09.08),Vlasák A.(23.90.08),Coural A.(25.09.08),Kozelek (14.10.08), Ingr (23.10.08).
Protože nás určitě hraje v týmu víc, tak očekávám, že se ti, co tu zatím nejsou uvedeni (snad mimo krátkodobá hostování-Michal Z.,Ivoš), co nejdříve (do neděle) pochlapí a ten obnos mi donesou. Myslím že na to bylo času dost.

A taky bych byl rád, abyste se ti, co jste se účastnili v červnu posezónní oslavy, složili alespoň na část útraty za tuhle akci (i včetně těch co nejsou hráči "áčka"). Fakt se mi nechce to celé sponzorovat samotnýmu.

Oskar

Soustředění

(Vagín, 3. 8. 2008 15:56)

Lelekovice forever! Vynikající soustředění, díky realizační teame(paní Vlasáková, pane Dušane :-) a Jirko)!

Soustředění

(Orzi, 3. 8. 2008 15:09)

Přátelé, kamarádi, děkuji všem, co se zůčastnili soustředění v Bohousové, byla to paráda s Váma se všema strávit ten srandovní, prodlouženej, fotbalovej víkend!!!

velky P

(Kuba-hráč, 28. 7. 2008 17:41)

omlouvam se hráči s přezdívkou Lula lula velka kula,ze jsem pouzil jeho název.psal jsem to ja Kuba.Lulo ses hvezda

kam se jede

(lula lula velka kula, 28. 7. 2008 17:40)

trenere neupřesnil si ve tvém vzkazu cestu do Sopotnice....

Soustředění

(trenér, 28. 7. 2008 10:08)

Zdravím všechny na našich stránkách. Dovolím si pokračovat v informacích ohledně soustředění.
Platí vše uvedené v předchozí kapitole. Dále odjezd byl naplánován na čtvrtek 31.7. 2008 v 15. 30 z Kuřimi od prodejny PLUS. Centrála v luxusním hostelu v obci Bohousová.
Jede se k utkání č.1 do Sopotnice (za Českými Libchavy
Kdo pojede s autem ještě můžeme upřesnit, zatím předpokládám David Š., Orsi, Vlásci a Honza M. /rezerva Víťa) . Vždy 4 v autě.
S sebou nutno vzít kopačky,kecky volné pantofle nebo sandály ať si nepaříte nohy.
Nutný u každého spacák, vhodný polštářek pod hlavu, plavky, osobní hygienické potřeby. Na čtvrtek mít buď hotovost nebo večeři z domova. Asi budou buřty k opékání pro hladovce.
K dobru může přijít baterka, čepička nebo šátek na hlavu, plastová butylka na vodu………….
Domluvený jídelníček v Liticích:
Pá – oběd vepř. plátek s hranolkama, polévka
večeře; guláš s knedlíkem nebo chlebem
So večeře kuřecí řízek s bramborem
Ne oběd čína s opečeným bramborem, polévka
Cena jídla je stanovena 80Kč pro každého.


Na zpáteční cestě se stavíme v neděli v obci Rybník,(u Č. Třebové) kam za zdravým jádrem přijedou hráči Herman, Šeptun, Mikyska Olszyna.

Zatím vše, další možná vyplyne z komunikace na dnešním a zítřejším tréninku.

První trenink

(trenér, 21. 7. 2008 20:34)

První trenink se koná ve středu 23.7.2008 v 18 hod. Sraz na hřišti, tenisky s sebou. Program: výběh + informační schůzka před soustředěním.

jedeme

(david, 16. 7. 2008 17:46)

Chlapci neserte mě a pojed´te všichni,když už jedu já a Oskar, pomalu důchodci!tak sranda bude a ještě se pobavíme fotbalem.

re.názor

(Ivas, 16. 7. 2008 10:40)

Nerozumím tomu. Copak soustředění mimo domov, stmelení party mimo trenink, několik přáteláků s úplně jinými soupeři, hory, relax, to je něco co někomu vadí? To je problém pro svobodný kluky se na tři dny trhnout? 600 Kč za tři dny je moc ? Jsou to jen výmluvy. Ten kdo má rád fotbal pojede. Chápu třeba Lukina, ale ostatní? Je mi z toho dost smutno a začínám mít pocit, že tu některým nejde vůbec o fotbal a kamoše, ale jen o to se předvést. Kdyby naše generace ve Vašich letech měla tuto šanci, jeli by všichni!

nazor

(Kuba, 16. 7. 2008 9:45)

Zdravim všechny,ja sice taky nechapu proc kazdy zvlast nenapise nazor vlastní.Ale spíš se řeší problém,jestli "soustředění" tady v Lelekovicích s výběhem a přáteláky s místními a od 10.8.i na place v Lelekovicích nejsou lepší.Můžou jít všichni,nic to nestojí a komplikace si myslím jsou minimální.Každopádně si myslím,že makat budou všichni a aby se makalo, tak zájem je a to ,že se postoupilo si taky uvědomujeme.

Re: Názor vedení AC Lelekovice

(Mesli, 16. 7. 2008 9:30)

Moc hezky a velice výstižně napsáno, líp bych to nezhodnotil. Koukejte se rychle probrat, pánové !!

Názor vedení AC Lelekovice

(Ivas, 16. 7. 2008 7:57)

Lelekovický fotbal stoupá vzhůru, muži hrají skvělý fotbal, fanoušci jsou čím dál lepší a vedení dělá co jen může.
Bohužel však hráči A týmu (jsou to jedinci)kromě výborných profesionálních výkonů na hřišti předvádí i dost špatný a amatérský osobní přístup k trenérům a oddílu. Chybí osobní zodpovědnost jednotlivců při komunikaci, chybí loajalita s oddílem.
Jestliže trenér vypíše dispozice soustředění a očekává od každého reakci - jedu nebo nejedu z takového důvodu, pak je minimálně slušností odpovědět bez ohledu na názory ostatních hráčů. Jestliže má hráč fotbal rád a je nadšený z fanoušků a podmínek, které oddíl vytváří, pak je přece soustředění další skvělou akcí, na kterou se musí těšit. Pak nechápeme proč z patnácti lidí trenérovi chlapsky a férově odpoví jen pět hráčů. Hráči A týmu nejsou přece malé děti, které je nutné vodit za ruku, ale dospělí lidé se základní komunikační slušností.
Soustředění přípravky si rodiče chlapců hradí sami( 1000,- Kč), je tedy cena soustředění pro muže 600,- Kč vysoká? Pro mladé pracující a bez závazků? A nebo máme v oddíle samé primadony, které si chtějí jen přijít zahrát, předvést se a zmizet? Jiné podobné oddíly mají soustředění za 2000,- Kč, které si hráči rádi sami zaplatí, příspěvky stojí 1500,- Kč a podobně. Mimochodem, kromě dvou náhradníků ještě nikdo příspěvky na tento rok nezaplatil.
Vedení shání sponzory a peníze, daří se to. Hráči si však musí uvědomit, že tyto finance jsou hlavně na budování a provoz klubu (jen vybudování stánku a okolí stálo pár desítek tisíc), na provoz mládežnických družstev (bez nich by tu tráva vůbec nebyla). Vše dělá vedení kromě správce zcela zdarma, mnohdy na úkor svých rodin, svého zaměstnání. Máme obrovskou radost z úspěchů - postupu, fanoušků, mladých talentů. Přístup některých jedinců z týmu mužů však celkový dojem kazí a doufáme, že je to jen přechodný jev a že se každý nad sebou zamyslí.
Očekáváme další skvělý fotbal v podání mužů ale i jejich osobní profesionální přístup. Bez toho je postup do II. tř. MP jen přechodnou stanicí do nižších pater a snaha všech fanoušků a lidí z vedení jen zbytečná ztráta času a peněz.
Díky za zamyšlení a za pochopení.

Vedení AC Lelekovice

soustredeni

(kuba, 13. 7. 2008 17:40)

tydy se ¨tech nazorů hemží........

Rozlučka

(Orzi, 18. 6. 2008 8:06)

Zdravím všechny fanynky a fanoušky dobrého fotbalu v Lelekovicích! V pátek 20.6.2008 se bude konat rozloučení "áčka" s nejpovedenější fotbalovou sezonou v Lelečkách! Doufám, že se s nama přijdou pobavit všichni členi našich skvělých Ultras, všichni z vedení a realizačního týmu! Začátek posezení s dobrými lidmi začíná v 18.00, prosím o dochvilnost, pozdní příchody budou trestat naši trenéři u okýnka frantovýho stánku:-)). PS: Akce v sobotu se móóóóc povedla!

tréning 20.6.

(adam, 20. 5. 2008 14:28)

Dneska se trenál ruší, takže až ve čtvrtek, fotbalu zdar.

Re"Trénink

(David, 25. 4. 2008 17:33)

Asi bychom měli dnes ten trenál zrušit nebo si ten náš plácek pod vodou uplně z........

RE: TRÉNINK

(Oskar, 25. 4. 2008 16:08)

Vážně chcete dnes trénovat - myslím, že by to spíš připomínalo bahenní lázně. S ohledem na svoje lehce nalomené zdraví se toho dnes asi nezúčastním.

Trenink

(JV-tr, 25. 4. 2008 13:39)

Dnes 25.4. mimořádný trénink pro přezaměstnané.od 18.hodin!!!!

trenál zrušen

(tiskový mluvčí, 15. 4. 2008 16:52)

Dnešní tréning odpadá, ve čtvrtek se normálně trénuje plus bude trenál ještě v pátek

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

(JV-tr, 7. 4. 2008 11:17)

Očekávané hodnocení přípravného období.
Již několikrát jsem byl na našich stránkách vyzván k hodnocení předvedených výkonů v jednotlivých přípravných utkáních. Někdy nebylo dost času, nikdy se mi hodnotit nechtělo s ohledem na nerozehranost, nemoci a bolístky hráčů – medvěd taky v zimě spí.
Dnes je situace jiná, zima je za námi, medvěd vylézá z brlohu, a je čas předvést, že strávený čas na trénincích nebyl marný.
Kádr hráčů není nikterak široký a je nutné si uvědomit, že podzimní část se skládá z více než jednoho utkání a v každém z nich hrozí zranění. Mnozí z hráčů zaregistrovali, že každý z nich musí být nějakým způsobem zastupitelný samozřejmě nejlépe ve stejné kvalitě. Většina hráčů si vyzkoušela hru na nezvyklých postech, někdy s větším či menším úspěchem. Náhradník nemusí být vždy tzv. horším hráčem. Takže vzájemná zastupitelnost na různých postech byla současně se zvýšením fyzické připravenosti a sehranosti cílem zimní přípravy.
Zimní příprava začala 10 týdnů před zahájením soutěže. Absolvovali jsme 24 tréninkových jednotek,sehráli jsme 6 přátelskáých utkání, první bylo ryze seznamovací, poslední mělo být generálkou. Druhý poločas hraný na umělé trávě na ulici Janouškova (utkání č. 3) proti týmu z Chudčic naznačil, že zvolený systém hry bude života schopný. Za 14 dnů (v utkání s M. Knínicemi) v utkání hraném – bohužel- na velkém a nerovném hřišti v Kuřimi (Pán Bůh zaplať alespoň za něj) se toto tvrzení mělo potvrdit. Vinou nedisciplinovanosti a evidentní neposlušnosti některých hráčů , kteří zkoušený systém doplňovali o vlastní tvorbu se tento rozpadl jak hrad z karet. Snad bude platit: všechno špatné na něco dobré. Druhá polovina zmíněného zápasu již byla na úrovni po herní stránce, bohužel chybělo brankové vyjádření. Nezbývá než doufat, že potřebné střelivo je připraveno na prvního a zároveň nejtěžšího soupeře SLOVAN B.
Předvedená kvalita hry a výsledek prvního mistrovského utkání může být na dost dlouhou dobu rozhodující a motivující pro všechny hráče.
Všichni hráči si ale musí uvědomit, že v bez maximálního nasazení, bojovnosti, důrazu v osobních soubojích a absolutní disciplinovanosti a zodpovědnosti a touhy po vítězství nemohou porazit žádného soupeře na stejné herní úrovni. K tomu jim nepomůže žádná zimní ani taktická příprava.
Toto hodnocení bylo psáno před utkáním se Slovanem a nebylo zcela záměrně dříve publokováno.