Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování

22. 8. 2013

Člověk míní, život mění.    dsc_5131a.jpg

Po 25 letech v AC Lelekovice u nás končí svou činnost stěhující se kamarád Radim Lukšíček.

Odehrál nejdříve v dorostu Sokolu Lelekovice jako útočník a brankař mnoho zápasů, pak hrál a bojoval za muže a doposud je členem výkonného výboru AC a trenérem přípravek. Bohužel se v těchto dnech s rodinou stěhuje do Slavkova u Brna a bude nám tady moc chybět. Doufáme, že se občas přijde na naše "dění" alespoň podívat. :-)

Nezbývá, než mu popřát krásné nové bydlení, pohodu a zdraví  rodině.

A samozřejmě to hlavní. Poděkovat.

Díky za všechny ty roky plné práce, ale i zábavy. Díky za trenérskou činnost, za sponzorské dary a finanční výpomoc, díky za "bafuňařinu" a všechno co  pro náš klub udělal.

Tohle fotbalové lelekovické srdíčko bude moc chybět !

 

(Ivas)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ufff....

(Radim, 2. 9. 2013 13:32)

Ciao Fšichni.
Po dlouhé době jsem se dostal na naše stránky a mile mě překvapilo, že Ivo napsal článek o mě!! Ivo velké díky.

Všem bych chtěl poděkovat za příspěvky u kterých mě píchlo v žaludku a vyhrkla mě i slza!
Mrzí mě že jsem opustil tak super lidi co se motají nejen kolem stánku ale hlavně kolem fotbalu. Těžko se mi odcházelo od něčeho co jsem měl moc rád (fobal), i když jsem tvrdil že se stěhuju jenom z důvodu že se mi už nechce trénovat. Budu se snažit alespoň na nějaké zápasy děti a chlapů jezdit.
Lelekovický klub bude pro mě vždycky srdeční záležitost a chci jen říct že se mno můžete vždy počítat s i s nějakou tou finanční podporou.
Rozhodně se nechystám chcípnout, takže Vás budu navštěvovat až Vás to bude srát, a jak se objeví akce kde bude jídlo a pití zdarma, máte mě tam nastoupenýho v plné polní.
Takže hodně šetřete aby jste mě mohli co nejdříve vidět... :-)
Moc všechny zdravím, sportu zdar a fotbalu zvlášť.
Radim fon Lelekovic.

Re: ufff....

(Mesli, 2. 9. 2013 13:58)

Tak kamaráde za neúčast na včerejším úvodním mistráku máš první áčko, budu ti to sčítat, za tři áčka bude sedmička havany :-))

Re: Re: ufff....

(Radim, 2. 9. 2013 14:57)

A tu odměnu si mám vybrat po každých ačkách nebo naráz na konci sezony?
Já se na ten špíl díval v televizi..... lepší atmosféra...!!
:-))

foto

(Radim, 2. 9. 2013 13:38)

Jo, Ivo co ta strašná fotka???!! Jsem neměl udělanou hlavu a vypadám tam nejmíň na 40!!!! :-)
Radim fon Lelekovic.

Poděkování

(Kakin, 30. 8. 2013 17:45)

Děkování už bylo dost :-). Prostě se vrať ty lumpe:-) :-)
Ne, teď už vážně, chcu jen říc, že Lelečky bez tebe už nebudou takové jaké bývali s tebou.
Ať se Vám daří.
Brzy na viděnou.
Čágo Roman,Macek,Sabča a Laďa.

Díky

(Honza H, 23. 8. 2013 8:05)

Díky za všechny rodiče,
jejichž malé fotbalisty jsi v Lelekovicích trénoval.


Díky

(maminky starší přípravky, 27. 8. 2013 13:55)

Milý Radime,
jménem všech maminek starší přípravky bychom ti chtěly poděkovat za čas, který jsi věnoval našim dětem v rámci fotbalové přípravy, děti si tě vždy vážily a měli tě moc rády. A nejenom děti, i maminky byly spokojené s tvou vstřícností a úsměvem:-)
Hodně štěstí

Díky

(špóna, 26. 8. 2013 8:05)

I já ti děkuju.. Na dvanáct dvanáctek během 9hod. cesty avijó do Mariánek, dřevěné dort, namalované ananas(Activity), šulína do vína... a dalších 1000000000000 fórů.. Nikdy jsem se tak nenasmál jako s tebó.. takže... : JÁ ti přeju kemo, spóstu betelných fórů do dalšího života, aby tě nobolela štrycla, aby sis tu kliku z prdele nikdy nevytáhl, aby tě ty baby doma nevoškubaly až na kost(spočíté si spotřebu pičpantů ;-)) aby sis v té "díře" zvykl.. aby sis nenašel lepší kamoše než sme my, aby .... hlavně to zdraví, vole! Na akcích máš povinnou účast! ......a nezapomeň: "LELE OLééé!!!"

Dodatek k tomu P.S.

(Vagi, 24. 8. 2013 11:43)

To P.S. tam nemělo být, mám ještě nějaký zalepený oči a opřel jsem se loktem o ctrl + v.

Tak do Slavkova?

(Vagi, 24. 8. 2013 11:40)

Má to někdo velkou kliku! Ale smekám Radime, 1.A třídu si jít ještě zakopat, to je supr! Ono to bylo těžký, nešlo tě u nás v Lelečkách dál udržet.
No a kdyby mně nabídli dělat tamního kastelána na zámku nebo Napoleona na vzpomínkových akcí bitvy u Slavkova, to se neodmítá, to přijde jednou za život.
Přeji tedy tobě a tvé rodině vše nej a brzy na viděnou!

P.S. Prosím tě, kdyby si tam měl nějakej dobrej

Radim L

(Kuba, 24. 8. 2013 10:50)

Musím vyzdvihnout tu úvodní fotku, napadají mě různý místa, kde by si jako mohl být a v jaké situaci, jestli zrovna dáváš gól a jdeš si poplácat s ostatníma, nebo běžíš za borcama na střídačku, protože sis vzpomněl na dobrej vtip...nebo se tak usmíváš, protože máš zrovna "v prdeli kliku":)
Když se obrozoval klub, tehdy jak jsme hráli na Morendě nahoře na velkým škvarku a týden předtím měli sezení u špinavca, kdo by mohl za ty Lelečky hrát a objevily se tam takový esa jako Meslič, Radek Liška,Ivoš,Vlasta, Žid, Radim Lukšíček a Oskar a začali házet fórkama, tak jsem si říkal, že tahle dědina asi není normální, protože takových PERSON, jako je tady asi nikde není. Tohle se mi potvrdilo i na následné rozlučce, kdy do nás valily tyhle persony jednu historku za druhou a považuju to dodnes za nejvtipnější večer v životě, historky jako ...vařeka a ořechy, skruž co se valila z Vranova, memoáry z Milošova bohémského života o prezidentovi a tlačence na Lipůvce....atd
CO tím chci říct, Radime, Vás "hvězd" je málo, tak je škoda, že nejvtipnější dědina o další přichází, ale pouze jen geograficky. Takže doufám, že tvoje historky ještě párkrát uslyšíme přímo od tebe a v Lelečkách.
Ať se daří tobě a celé rodince a jste spokojeni a hlavně zdraví.

Radimeee proč?

(Orzi, 24. 8. 2013 3:07)

Jsem trošku naštvanej. Letošní léto je v lelekovickém fotbale velmi smutné. Tolik odchodů, tolika důležitých lidí. Vždycky se těším do Leleček na srandu, zábavu a pohodu a když tam byl Lukša, tak to bylo zaručený! Radim a Lelečky to jde k sobě. Radim a Slavkov, to je jak Messi a Šakvice. Slavkov je nějaká Mecca klik, že tam musíš? Nééé, dělám si srandu. Radime jsem rád, že jsem měl tu čest být s tebou v jednom mančaftu, jak na place, tak potom i mimo něj, když jsi trénoval tolik důležitou mládež v AC. Slavkov není Ulanbátar, tak doufám, že se budem na akcích v Lelkách často potkávat! Ať se vám v novém bydlení vše daří!
Pozdravuj rodinku.
O.

poděkování.......

(Mesli, 22. 8. 2013 12:41)

.....přidávám se k Ivošovi, už jsme se za poslední měsíc s Radimem loučili několikrát ale pořád si nějak nechceme připustit, že je to s tím jeho odchodem pravda......
Říká se že všichni jsme nahraditelní, v případě "Lukše" si to ale zatím neumím úplně představit :-(
Tenhle "kousek" nám bude citelně chybět na všech frontách.........na place, na ledě, v kabině........
Tak ať se ti draku v novém domově daří a vracej se za námi zpátky do Leleček co nejčastěji :-)

Re: poděkování.......

(DavidH, 23. 8. 2013 8:30)

Hoši kde teďka seženete toho "hodnýho" trenéra, kvůli kterýmu se na trénink těší, jak malí hráči, tak především maminky. ( ten jeden výstřih na tréninku přípravky z před cca. dvou roků nikdy nezapomenu). No nic nejvyššímu velení se neodporuje, a tak se nám holt Radim musí přestěhovat. V každým případě Radime dík za mě a aj za ty moje "dárky"